PODLASKA KONFERENCJA MATEMATYKI

BIAŁYSTOK, 21-22 kwietnia 2006

Wstępna lista uczestników

A - sekcja algebraiczna

DM - sekcja dydaktyki matematyki

MPI - sekcja matematycznych podstaw informatyki

MTS - sekcja matematycznej teorii sterowania

 

  1. Moulay Rchid Sidi Ammi (MTS)

  2. Ryszard Andruszkiewicz (A)

  3. Zdzisław Babicz (DM)

  4. Czesław Bagiński (A)

  5. Beata Bajorska (A)

  6. Ewa Bancerek (DM)

  7. Zbigniew Bartosiewicz (MTS)

  8. Anna Borowska (MPI)

  9. Marta Cieśluk (MPI)

  10. Małgorzata Chmielewska  (DM)

  11. Marzena Filipowicz-Chomko (A)

  12. Joanna Karbowska-Chylińska (MPI)

  13. Wiktor Dańko (MPI)

  14. Andrzej Fryszkowski (MTS)

  15. Ewa Girejko (MTS)

  16. Anna Gomolińska (MPI)

  17. Adam Grabowski (MPI)

  18. Piotr Grzeszczuk (A)

  19. Małgorzata Hryniewicka (A)

  20. Dariusz Kacprzak (DM)

  21. Magdalena Kacprzak (MPI)

  22. Marek Kępczyk (A)

  23. Jolanta Koszelew (MPI)

  24. Katarzyna Kowejsza (DM)

  25. Jan Krempa (A)

  26. Andrzej K. Kwaśniewski (A, MTS)

  27. Zofia Leszczyńska (DM)

  28. Marcin Łuba (A)

  29. Agnieszka Makarec (MPI)

  30. Izabela Malinowska (A)

  31. Zbigniew Marciniak (A)

  32. Michał Marczak (DM)

  33. Jerzy Matczuk (A)

  34. Ryszard Mazurek (A)

  35. Piotr Mormul (MTS)

  36. Dorota Mozyrska (MTS)

  37. Jan Okniński (A)

  38. Ewa Pawłuszewicz (MTS, DM)

  39. Ewa Piotrowska (MTS)

  40. Marek Pisarski (DM)

  41. Alina Popiołek (DM)

  42. Anna Poskrobko (MTS)

  43. Edmund R. Puczyłowski (A)

  44. Slavian Radev (MPI)

  45. Anna Rybak (DM)

  46. Tadeusz Rzeżuchowski (MTS)

  47. Mirosława G. Mirkowska-Salwicka (MPI)

  48. Andrzej Salwicki (MPI)

  49. Zenon Sadowski (MPI)

  50. Magdalena Sobolewska (A)

  51. Jarosław Stepaniuk (MPI)

  52. Agnieszka Stocka (A)

  53. Andrzej Strojnowski (A)

  54. Witold Tomaszewski (A)

  55. Delfim Torres (MTS)

  56. Małgorzata Wyrwas (MTS)

  57. Zbigniew Zaczkiewicz (MTS)

  58. Michał Ziembowski (A)

  59. Marek Żabka (A)

  60. Dorota Żylińska (DM)