III PODLASKA KONFERENCJA MATEMATYKI

BIAŁYSTOK, 11-13 kwietnia 2008

Lista uczestników

A - sekcja algebraiczna

DM - sekcja dydaktyki matematyki

MPI - sekcja matematycznych podstaw informatyki

TSUD - sekcja teorii sterowania i układów dynamicznych

ZMEF - sekcja zastosowań matematyki w ekonomii i finansach

  1. Ryszard R. Andruszkiewicz (A)

  2. Czesław Bagiński (A)

  3. Beata Bajorska (A)

  4. Grzegorz Bancerek (MPI)

  5. Zbigniew Bartosiewicz (TSUD)

  6. Łukasz Biedrycki (MPI)

  7. Anna Borowska (MPI)

  8. Natália da Costa Martins (TSUD)

  9. Teresa Cetera (MD)

  10. Wiktor Dańko (MPI)

  11. Marzena Filipowicz-Chomko (A)

  12. Ewa Girejko (TSUD)

  13. Anna Gomolińska (MPI)

  14. Adam Grabowski (MPI)

  15. Piotr Grzeszczuk (A)

  16. Agnieszka Herczak-Ciara (DM)

  17. Małgorzata Elżbieta Hryniewicka (A)

  18. Joanna Jaroszewska ((TSUD)

  19. Magdalena Jastrzębska (MPI)

  20. Małgorzata Jastrzębska (A)

  21. Dariusz Kacprzak (ZMEF)

  22. Tadeusz Kaczorek (TSUD)

  23. Joanna Karbowska-Chilińska (MPI)

  24. Dariusz Klein (A)

  25. Ülle Kotta (TSUD)

  26. Jan Krempa (A)

  27. Marcin Łuba (A)

  28. Elżbieta Majewska (ZMEF)

  29. Agnieszka Makarec (MPI)

  30. Izabela Malinowska (A)

  31. Ryszard Mazurek (A)

  32. Katarzyna Miakisz (ZMEF)

  33. Piotr Mormul (TSUD)

  34. Dorota Mozyrska (TSUD)

  35. Tanel Mullari (TSUD)

  36. Hung Son Nguyen (MPI)

  37. Andrzej Nowicki (A)

  38. Jan Okniński (A)

  39. Joanna Olbryś (ZMEF)

  40. Ewa Pawłuszewicz (TSUD)

  41. Krzysztof Piekarski (DM)

  42. Ewa Piotrowska (TSUD)

  43. Anna Poskrobko (TSUD)

  44. Karol Pryszczepko (A)

  45. Edmund R. Puczyłowski (A)

  46. Ryszarda Rempała (ZMEF)

  47. Zenon Sadowski (MPI)

  48. Kamila Sobolewska (A)

  49. Magdalena Sobolewska (A)

  50. Rajmund Stasiewicz (DM)

  51. Agnieszka Stocka (A)

  52. Andrzej Strojnowski (A)

  53. Witold Tomaszewski (A)

  54. Andrzej Tyc (A)

  55. Jędrzej Wierzejewski (DM)

  56. Marcin Wolski (MPI)

  57. Małgorzata Wyrwas (TSUD)

  58. Zbigniew Zaczkiewicz (TSUD)

  59. Michał Ziembowski (A)