DRUGI KOMUNIKAT 

 

Informacje dla uczestników Zjazdu PTM - Białystok 2004

Otwarcie Zjazdu

Uroczyste otwarcie Zjazdu odbędzie się w Auli im. Prof. T. Bełdowskiego w budynku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 45E, w dniu 7 września 2004 r. o godzinie 9.30.

Program Zjazdu

Szczegółowy program jest dostępny pod adresem http://ptm.pb.bialystok.pl/zjazd/program.html

Zakwaterowanie

Miejsca zakwaterowania poszczególnych uczestników Zjazdu i Szkoły Dydaktyki Matematyki podane są na liście uczestników pod adresem: http://ptm.pb.bialystok.pl/zjazd/lista.html . Po przyjeździe do Białegostoku można bezpośrednio udać się do miejsca zakwaterowania lub do Biura Zjazdu.

Posiłki

Osoby zakwaterowane poza DS Gamma otrzymają śniadania w miejscach zakwaterowania. Osoby zakwaterowane w DS Gamma otrzymają śniadania w stołówce Politechniki Białostockiej. Obiady i kolacje będą wydawane w stołówce Politechniki Białostockiej (przy DS Gamma, ul. Zwierzyniecka). W dniu 8 września osoby jadące na wycieczkę do Białowieży otrzymają obiad i kolację w Białowieży. Dnia 9 września odbędzie się uroczysta kolacja, w Auli Magna Akademii Medycznej w Białymstoku (Pałac Branickich), ul.Kilińskiego1.

Kawa i herbata

Kawa, herbata, zimne napoje oraz ciastka będą dostępne każdego dnia (poza 7 września) w sali 1C w budynku Rektoratu PB, ul. Wiejska 45A, a 7 września w budynku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska PB, ul. Wiejska 45E, w sali 63, w czasie zaplanowanej przerwy na kawę.

Wycieczka do Białowieży

Wyjazd na wycieczkę w dniu 8 września o godz.  1100   z parkingu obok sali 23C (budynek Rektoratu PB, ul. Wiejska 45A, część C). Koszt wycieczki (bez posiłków) jest wliczony w opłatę zjazdową. W czasie wycieczki planowane są obiad i kolacja przy ognisku (zamiast posiłków w stołówce Politechniki Białostockiej ).

Uroczysta kolacja

Uroczysta kolacja dla uczestników Zjazdu i Szkoły Dydaktyki Matematyki odbędzie się dnia 9 września o godz. 1900  w Auli Magna Akademii Medycznej w Białymstoku (Pałac Branickich), ul.Kilińskiego 1 (zamiast kolacji w stołówce Politechniki Białostockiej).

Biuro Zjazdu

W Biurze Zjazdu uczestnicy otrzymają materiały zjazdowe oraz talony na posiłki. Pracownicy Biura Zjazdu będą dyżurowali odpowiednio w dniach:

Komunikacja

Bezpośrednie połączenia autobusami komunikacji miejskiej z Dworca PKP  w Białymstoku (z ul. Kolejowej):

Rozkład jazdy MPK: http://www.zdt.bialystok.pl/flash/zokm.asp

Szczegółowe informacje o XVIII Szkole Dydaktyki Matematyki można znaleźć na stronie http://www.wsp.krakow.pl/mat/konferencje/18sdm.html lub bezpośrednio u Prof. Henryka Kąkola (henkakol@ap.krakow.pl).

 

Przewodniczący
Komitetu Organizacyjnego
Zjazdu PTM

Prof. Z. Bartosiewicz